SUN FESTIVAL 2022

FAQ

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).
Przed wysłaniem do Nas pytania poszukaj tutaj!

STATUS ZAMÓWIENIA - po zalogowaniu się do systemu sprzedaży biletów SUN FESTIVAL (bilety.sunfestival.pl), można w łatwy sposób sprawdzić status swojego zamówienia w panelu biletowym (prawy górny róg ekranu, zakładka "Zamówienia"). Przy każdym numerze zamówienia widnieje jego status. Szczegóły zamówienia można zobaczyć po wejściu w "Szczegóły".

ILOŚĆ BILETÓW W ZAMÓWIENIU – udostępniamy możliwość zakupu 6 biletów w pojedynczym zamówieniu.

ZMIANA ZAWARTOŚCI ZAMÓWIENIA – nie jest możliwa. Nie dodajemy, ani nie odejmujemy biletów w już złożonym zamówieniu.

ZMIANA TYPU BILETU – nie jest możliwa. Nie modyfikujemy już złożonych zamówień.

SPOSOBY PŁATNOŚCI - Udostępniamy jeden sposób płatności jakim jest:

PayU (online)
Apple PayPłatność online kartą płatnicząGoogle PayBLIKPłacę z iPKO
mBankING Bank ŚląskiSantanderBank PEKAO S.A.Płacę z Millennium
Alior BankPłacę z InteligoCrédit Agricole e-przelewPłacę z Citi HandlowyPłać z BOŚ
BNP ParibasPłacę z VeloBankBanki SpółdzielczePlus BankMasterpass
Nest BankPONOWIENIE NIEUDANEJ PŁATNOŚCI – link znajduje się w mailu przesłanym po wybraniu opcji dostawy i płatności (proszę szukać dokładnie we wszystkich folderach skrzynki pocztowej) oraz w panelu zamówień (szczegóły danego zamówienia). Jeśli nie masz pewności czy płatność została zaakceptowana poczekaj chwilę i sprawdź komunikaty od operatora.

ZWROT – nie udostępniamy możliwości zwrotu biletów na SUN FESTIVAL.

WIEK - wstęp na teren wydarzenia jest od 12 roku życia:
- osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna prawnego (muszą posiadać bilet dla siebie i opiekuna lub bilet rodzinny);
- osoby w przedziale wieku 16-18 (nieukończone w dniu festiwalu) muszą posiadać pisemna zgodę opiekuna prawnego na uczestnictwo w festiwalu - formularz do pobrania tutaj.

BILETY Z INNEGO ŹRÓDŁA – nie zalecamy kupowania biletów z niepewnego źródła. Grozi to pozbawieniem kupującego gotówki na rzecz oszustów.

BILET - bilety dostępne w formie [email protected], do wydruku w domu. Zadbaj o to aby jakość wydruku była wyraźna. Jeśli nie chcesz drukować biletu będziesz mógł okazać go np. na telefonie podczas kontroli wejścia na wydarzenie.

BILET RODZINNY - bilet w opcjach:
- 1+1 - umożliwia wstęp 1 (słownie jednej) osoby dorosłej + 1 (słownie jednej) osoby niepełnoletniej (dziecko w przedziale wieku 12-16 lat);
- 1+2 - umożliwia wstęp 1 (słownie jednej) osoby dorosłej + 2 (słownie dwóch) osób niepełnoletnich (dziecko w przedziale wieku 12-16 lat).

ZAKUP BILETÓW DLA ZNAJOMYCH - system umożliwia zakup biletów dla znajomych. Dane każdego uczestnika muszą zostać podane podczas składania zamówienia.

FAKTURA – możesz wybrać czy chcesz otrzymać fakturę VAT za złożone zamówienie (nie ma możliwości otrzymania faktury za poszczególne elementy zamówienia). Jeśli opcja faktury VAT nie zostanie wybrana przy składaniu zamówienia, jej otrzymanie w późniejszym terminie będzie niemożliwe. W przypadku wybrania faktury VAT, do zamówienia wymagane jest podanie danych: nazwa na fakturze VAT (nazwa firmy w przypadku faktury na firmę lub imię i nazwisko w przypadku osoby prywatnej), NIP (w przypadku faktury na firmę), adres (adres siedziby firmy), kod pocztowy, miasto. Zmiana tych danych w późniejszym terminie jest niemożliwa.

BILET VIP - zawiera:
- osobne wejście na teren festiwalu
- wstęp na główny sektor VIP
- bezpłatny catering w strefie VIP
- obsługa kelnerska
- osobna strefa sanitarna przy głównym sektorze
- w cenie biletu do wykorzystania 5 kuponów cateringowych (np. drink/piwo/soft/fast-food do wyboru)

GODZINY OTWARCIA - bramy SUN FESTIVAL otwarte zostaną o godzinie 15:00 a zamknięte o godzinie 03:00.

ZMIANA DANYCH NA BILECIE - udostępniona zostaje jednorazowa, odpłatna możliwość zmiany danych na bilecie, dostępna w szczegółach zamówienia przy danym bilecie.

SZCZEPIENIE COVID - szczepienie nie jest wymagane.

FORMY PŁATNOŚCI PODCZAS WYDARZENIA - na terenie wydarzenia znajdować się będą specjalne miejsca - kantory w których po wpłacie dowolnie zdeklarowanej kwoty (płatne gotówką/kartą płatniczą) uczestnik otrzyma opaskę/kartę umożliwiającą dalsze płatności w punktach bar/gastro na terenie wydarzenia. Nie ma możliwości zapłaty gotówką/kartką bezpośrednio w punktach bar/gastro.

BILET [email protected] - bilet można posiadać w formie wydrukowanej, lub w formie elektronicznej na telefonie.